KURUMSAL

Kalitenin sektördeki temsilcisi

Berkay Tekstil

Türkiye'de ABD ve AB ülkelerinin önde gelen Tekstil Markaları için Uluslararası Denetim proğramları çerçevesinde üretim yapan A grubu Tekstil firmasıdır.

BERKAY TEKSTİL, yer aldığı ligdeki müşterilerinin yüksek kalite beklentisini iş yapma sürecinin bütününde gerçek hale dönüştürmeyi başarmış 20 yıllık bir deneyimin markalaşmış halidir.

BERKAY TEKSTİL’ in standardize edilmiş uygulamaları, müşterilerini de kapsayan dinamik bir süreçtir. Bu yaratıcı süreç neticesinde üretici - aracı - müşteri ilişkisi; sıradan yaklaşımları aşarak, yirmi birinci yüzyıla yaraşır profesyonellikteki ilişki biçimini geliştirir.

BERKAY TEKSTİL’ in üretim sürecindeki bu yaklaşımı, siparişin alınmasından yüklemenin yapılmasına değin geçen her saniyeye karakterini verir.

BERKAY TEKSTİL‘ in tekstil sektöründeki alışılagelen iş yapma anlayışlarından çok tekstil sektörünün uluslararası deneyimlerini ve bu deneyimler neticesinde genel geçer hale gelmiş trendleri esas alır.

BERKAY TEKSTİL’ i alanında A grubu firma haline getiren anlayış, onun bu global kriterleri tavizsiz biçimde üretim sürecinde uyguluyor olmasıdır.

berkay tekstil Tekstil Atölyesi istanbul textile factory